Izvori, Nastavnici, Studenti
08.12.2023.

Probni pristup bazi Access Medicine

Sveti Nikola malo je zakasnio, ali torba mu je teška; donosi nam punu vreću knjiga, videa, kartica za ponavljanje, testova za samoprocjenu znanja.

U suradnji sa Središnjom medicinskom knjižnicom, izdavač McGraw Hill svim je članovima Medicinskog fakulteta omogućio probni pristup bazi Access Medicine.

Baza uključuje 135 udžbenika izdavača McGraw Hill uz prateće sadržaje: više od 900 kliničkih slučajeva, 1 000 videozapisa i 11 000 pitanja i odgovora namijenjenih studentima medicine i djelatnicima u sustavu biomedicine i zdravstva. Probni pristup omogućen je do 31. siječnja 2024.

Bazu je moguće koristiti i izvan fakultetske mreže, kreiranjem vlastitog korisničkog profila ili korištenjem AAI@EduHr identiteta.

Dostupna je i praktična mobilna aplikacija.

Poveznice:

Brzi pregled baze Access Medicine